Wczasy dla singli    

Wczasy dla singli zimą

Zimowe wakacje dla singli

Wczasy dla singli zimąUrlop wcale nie musi być wykorzystywany w okresie letnim, a coraz więcej osób decyduje się na wczasy dla singli zimą. Jeżeli macie ochotę na samotne wojaże w okresie zimowym, opcji jest bardzo wiele, a wybór odpowiedniej to kwestia kilkudziesięciu minut spędzonych w Internecie. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej biur podróży oraz gospodarstw agroturystycznych stawia na zimowe wczasy dla singli, podróż w góry czy nawet nad morze okaże się znakomitym rozwiązaniem dla osób pragnących wypoczynku w ciszy i wśród pięknych scenerii.

Zimowe wczasy dla samotnych?

zimowe wakacje dla singliWarto na samym początku zastanowić się, dlaczego wybrać akurat zimowe wakacje dla singli. Jest to chyba najlepsza opcja dla osób, które nie znalazły do tej pory swojej drugiej połówki i marzy im się romantyczna podróż w dalekie miejsce bez rodziny czy znajomych. Rokrocznie organizowane są turnusy oraz spotkania w większym gronie osób, gdzie bardzo łatwo o nawiązanie nowych znajomości. Zimowe wczasy są często tańsze od tych, jakie można organizować w sezonie letnim, chyba że pragniemy wybrać się do najbardziej pożądanych przez turystów ośrodków narciarskich. Dokąd udać się na wczasy dla singli zimą?

Dokąd zimą?

Pierwszym rozwiązaniem, jakie przychodzi na myśl, jest wyjazd w góry. Pięknych szczytów i ośrodków wypoczynkowych położonych wśród górskich pasm w naszym kraju nie brakuje, a największą popularnością cieszą się Zakopane, Kudowa Zdrój, Szczyrk oraz Szklarska Poręba. Jednak piękne są również te mniejsze, takie jak Wisła, Międzygórze, Kotlina Jeleniogórska, Krościenko, Karpacz, Duszniki Zdrój, Ustrzyki Górne czy Wetlina w Bieszczadach. Dobrą opcją jest także wyjazd poza Polskę, a wczasy dla singli zimą w okolicach Mont Blanc czy też kaukaskiego Elbrus to duże przeżycie. Zimowe wczasy dla singli to jednak nie tylko góry, bowiem morze w tym okresie prezentuje się również okazale, choć oczywiście nie ma mowy o plażowaniu. To opcja dla osób pragnących odpocząć, wyciszyć się i porozmyślać. Spacery nad brzegiem zlodowaconego Bałtyku to prawdziwa gratka i możliwość podziwiania niecodziennych scenerii.

Aktywność czy wypoczynek

zimowe wczasy singliWybór miejsca na wczasy dla singli zimą powinien być również uzależniony od tego czy pragniemy w ich trakcie bawić się i leniuchować czy może wypocząć w aktywny sposób. Tatry skłaniają ku dalekim wycieczkom i wspinaczkom pod okiem instruktorów, zaś Bieszczady to marsze ze zorganizowanymi grupami, a także możliwość skorzystania z gościnności gospodarstw agroturystycznych. Największa zabawa czeka nas w zimowej stolicy Polski czyli Zakopanem, gdzie nocne życie jest doskonale rozwinięte.
Wczasy dla singli zimą to bardzo ciekawa opcja, która może dać nam niezapomniane wrażenia. Wczasy dlasingli wiążą się z tym, że musimy oczywiście pamiętać o wyborze zakwaterowania – wielogwiazdkowe hotele szczególnie w popularnych miejscowościach to duży koszt, więc warto rozejrzeć się za schroniskami lub właśnie gospodarstwami agroturystycznymi, które również dadzą nam wygodny nocleg za dużo niższą cenę.

Wczasy dla singli
Wczasy dla singli w Polsce
Wczasy dla singli w górach
Wczasy dla singli nad morzem
Wczasy dla singli latem
Wczasy dla singli zimą
Wczasy dla singli za granicą
Wypady weekendowe dla singli